Pazar, 04 Ocak 2015 12:56

Ankara'daki En İyi Bisiklet Mağazaları

Yazan

ankara-bisiklet-satis-magazasi

Ankara'da bisiklet satın alabileceğiniz çok sayıda irili ufaklı bisiklet satış mağazası bulunmaktadır.

Ankara'daki En İyi Bisiklet Mağazaları

Ankara'da son birkaç yılda bisiklet kullanan insan sayısındaki artışa paralel olarak artık neredeyse her mahallede bisiklet satan mağaza bulmak mümkün. Tahminlerime göre Ankara 'da her yıl ortalama 50-60 bin bisiklet satılmaktadır. Büyük alış veriş merkezleri, beyaz eşya satan mağazalar ve hatta kırtasiyeler bile bisiklet pastasından pay kapma çabasında.

Özellikle bahar ve yaz aylarında bisiklet talebi artıyor ve önüne gelen bisiklet satıyor. Doğrusunu isterseniz bir tarafta kalem,peynir ya da nevresim takımı satan bir mağazanın diğer kısmında bisiklet satmasını yadırgıyorum. 

Her önüne gelen bisiklet satmaya başlayınca 4 yaşındaki çocuğa 20 jant bisikleti verip ''nasıl olsa büyür gelecek 10 yıl bu bisiklete biner'' şeklinde söylemleri çok duyuyorum. Bisiklet satışı yapan yerlerin daha bilinçi yerler olmasını umut ediyorum.

Ankara'da bisiklet satın alabileceğiniz konusunda uzman bisiklet satış mağazalarını burada sizlerle paylaşmak istiyorum en azından bisiklet alırken doğru yeri seçmek konusunda sizlere fikir verebilir...

 

Tarafsız olmak adına Ankara'da bisiklet satan mağazalar bana iletişim kısmından ulaşırsa firmaların isimlerini burada yayınlayacağım.

 

Ankara'da bisiklet satan ve konusunda uzman bisiklet satış mağazaları.

1-

Okunma 11024 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 04 Kasım 2015 00:45
Bisikletli Gezgin

Film izlemeyi, bilgisayar karşısında uzun zamanlar geçirmeyi, bisiklete binmeyi, gezmeyi ve keşfetmeyi seviyorum ayrıca uyumayı çok severim :)

WEB:  www.bisikletligezgin.com 

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Son Haberler

Son Eklenen Yazı Ve Haberler